محصول جديد : نرم افزار ایجاد سایت ایستگاه !!

صفحه اصلي  سوالات متداول  فرم ساز  نمایندگی  کسب در آمد    سفارش   پشتيباني     تماس با ما

  کسب در آمد

کنترل پنل کسب در آمد    


شما می توانید با معرفی سایت به دوستان خود یا دیگران به ازای هر معرفی که منجر به نصب سیستم روی سایت مشتری شود 300 تومان و به ازای هر خرید فرد مذبور تا مادامیکه از سیستم استفاده کند مبلغ 40 درصد از تراکنش خرید وی را دریافت کنید .

فرض کنید شما بنر تبلیغاتی پرشین فرم را در سایت خود گذاشته اید . اگر روزانه 12 نفر روی بنر تبلیغاتی پرشین فرم کلیک کنند و  از این تعداد اگر تنها  5 نفر پرشین فرم را به صورت رایگان روی سایت خود نصب کنند ، 1500 تومان در روز و 45.000 تومان در ماه فقط از بابت معرفی نصب عاید شما خواهد شد . حال اگر این افراد پس از یک ماه استفاده رایگان مایل به خرید لیسانس باشند به ازای هر مبلغ خرید 40 درصد به حساب شما واریز خواهد شد . با فرض اینکه نیمی از این  افراد لیسانس پرشین فرم را برای مدت یکسال خریداری کنند روزانه مبلغ 36000 تومان یعنی 40 ضربدر 900 تومان (40 درصد 9000 تومان ) و ماهیانه 270.000 تومان از محل خریداری لیسانس این افراد نصیب شما خواهد شد . لذا تقریبا مبلغ حدود 315.000 تومان در ماه برای شما تا مادامیکه به روند معرفی و جذب مشتری کمک کنید تضمین خواهد شد . البته این محاسبات با فرض تعداد 50 کلیک روزانه می باشد که بنا به تعداد بازدید کننده شما متفاوت خواهد بود .
طبق گزارشات آماری یک سایت با 8000 بازدیدکننده در روز ، روزانه 400 کلیک روی یک بنر تبلیغاتی بزرگ در بالای سایت دارد . یعنی از هر 100 بازدید 5 عدد منجر به کلیک می شود . لذا اگر تعداد بازدیدکننده شما 1000 عدد در روز باشد تقریبا 50 کلیک خواهید داشت .

کلیه تراکنشهای مالی مربوط به پورسانت شما در کنترل پنل شما به صورت آنلاین قابل مشاهده است . مبلغ پورسانت را به دو صورت میتوانید نقد کنید :

1- واریز به حساب بانکی شما در یکی از بانکهای داخل ایران : در این نوع برداشت مبلغ موجودی حساب شما حداقل باید 500.000 تومان باشد .
2- واریز به حساب نمایندگی : شما می توانید با واریز اعتبار به حساب یکی از نمایندگی ها ، پورسانت خود را از نمایندگی ها دریافت کنید . حداقل مبلغ موحودی حساب برای این نوع برداشت فقط 25.000 تومان است . لذا بسته به درآمد شما حداقل مدت زمان نقد کردن مبلغ پورسانت شاید کمتر از یک هفته باشد .
3- استفاده از موجودی حساب برای صدور گواهینامه حق استفاده از نرم افزار : با باز کردن یک حساب نمایندگی از طریق فرم درخواست نمایندگی و واریز موجودی حساب خود به این حساب میتوانید به صدور گواهینامه حق استفاده از نرم افزار برای خود یا دیگران را داشته باشید .
4- واریز به حساب PayPal : حداقل موجودی 500.000 تومان

برای ثبت نام و ایجاد حساب کاربری اینجا را کلیک کنید